Samochody IVECO dostępne teraz ON-LINE

Strona główna / Aktualności / Samochody IVECO dostępne teraz ON-LINE
Samochody IVECO dostępne teraz ON-LINE

W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz pracowników POL-CAR, postanowiliśmy pomóc Państwu w procesie zakupowym auta, oferując szereg usług ONLINE.

Szanowni Państwo w związku z wyjątkową sytuacją w której obecnie się znajdujemy i w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz pracowników POL-CAR, postanowiliśmy pomóc Państwu w procesie zakupowym auta, oferując szereg usług ONLINE.

Od dziś, proces zakupowy od wyboru pojazdu, przez jego prezentację, finansowanie, rejestrację oraz ubezpieczenie mogą Państwo zrealizować bez wychodzenia z domu! Nie ma znaczenia czy interesuje państwa auto nowe czy używane! Co więcej wybrane auto dostarczymy pod Państwa dom!

Cały proces wspierany jest przez naszych Doradców Handlowych, a wszystko odbywa się bezproblemowo i w miłej atmosferze.

  1. Zaczynają Państwo od wyboru interesującego modelu z dostępnych na stronie 
  2. Następnie kontaktują się Państwo z naszym salonem samochodów nowych lub używanych.
  3. Przygotowaną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb, prześlemy w dogodny dla Państwa sposób za pośrednictwem e-maila / wiadomości Messenger / tradycyjnym listem.
  4. Nasz Doradca Handlowy może przeprowadzić z Państwem videorozmowę, podczas której zaprezentuje auto i odpowie na wszystkie pytania.
  5. Jeśli przedstawiona oferta spełni oczekiwania, umówią się Państwo z Doradcą Handlowym na dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakupem. A większość z nich również da się załatwić bez wychodzenia z domu...
  6. Możemy dostarczyć Państwa nowe auto, pod wskazany adres.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie i kontaktu z salonami:

Poznań  -   ul. Gorzysława 9  - tel.   61 63 50   170

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.