ZABUDOWY

Strona główna / ZABUDOWY

Zabudowa skrzyniowa z przyczepą

Iveco Daily z najwyższym na rynku uciągiem na haku (3500 kg) doskonale sprawdza się jako wytrzymały holownik do przyczep. Takie połączenie zdecydowanie zwiększa możliwości transportowe pojazdu. Przykładowy zestaw Daily (12 Europalet) + przyczepa (15 Europalet) to nawet 27 Europalet ładunku! Tak duży uciąg dostępny jest w każdej odmianie tonażowej Daily


Zabudowa pasażerska

Daily w wersji VAN to doskonały partner do przewozu osób. Furgon o największej kubaturze w klasie (nawet do 19,6 m3) pozwala na komfortowy i bezpieczny przewóz nawet 24 pasażerów. Adaptacje 6, 7, 9 osobowe, a także minibusy do przewozu 19-24 osób są wykonywane na fabrycznym furgonie, bez ingerencji zabudowcy w nadwozie pojazdu i jego zabezpieczenie antykorozyjne
Zabudowa międzynarodowa

Wariant Daily ze skrzynią z plandeką oraz kabiną sypialną i ogrzewaniem jest doskonałym samochodem do transportu międzynarodowego. Mocny, 3 litrowy silnik oraz kubatura do 15 europalet (12 europalet przy pojedynczym kole tylnej osi) zapewniają niezawodność i uniwersalność w codziennej pracy.
Autolaweta

Jeśli potrzebujesz lekkiej, wytrzymałej autolawety, wybierz Daily na pojedynczym kole tylnej osi z platformą aluminiową. Do bardziej wymagających zadań proponujemy platformę hydrauliczną, na podwoziu o DMC nawet do 7,2 tony. Konstrukcja o długości ponad 6 metrów, w połączeniu z piętrem hydraulicznym i widłami hydraulicznymi pozwoli na transport sporego pojazdu dostawczego, lub dwóch lekkich samochodów osobowych.
Zabudowa skrzyniowa

Daily ze skrzynią otwartą to doskonały partner dla firm drogowych, budowlanych, komunalnych i wielu innych. W zestawieniu z kabiną brygadową pozwoli przewieźć, oprócz ładunku, nawet 7 osób. Przy kabinie pojedynczej skrzynia może mieć długość ponad 6 metrów.
Hakowiec

Funkcjonalność Daily sprawia, że doskonale nadaje się na adaptację do bardzo specjalistycznej branży usług komunalnych. Mniejsze urządzenia hakowe (np. HKS-4) montowane są na podwoziach do 3,5 tony, większe natomiast wymagają pojazdów o wyższej DMC (najlepiej 5,2 lub 7,2 tony). Tak skonfigurowane Iveco Daily może przewozić popularne kontenery KP-7. Wygodę użytkowania zapewnia sterowanie urządzeniem z kabiny kierowcy.

Wywrotka/skrzynia z HDS

Wytrzymała rama oraz możliwość wyposażenia samochodu w przystawkę odbioru mocy (PTO), pozwalają na montaż wielu specjalistycznych urządzeń. Najczęstszym rozwiązaniem jest wywrotka trójstronna z żurawiem hydraulicznym – idealny pojazd dla wielu marketów budowlanych i przedsiębiorstw komunalnych
Izoterma na furgonie 

Funkcjonalność i zwrotność to warunki niezbędne w transporcie żywności door-to-door – szczególnie w aglomeracjach miejskich. Szeroki zakres gabarytów i kubatur (od 7,3 do 19,6 m3) sprawia, że Daily VAN z izolacją termiczną, to doskonały partner dla przedsiębiorców działających w branży spożywczej. Pojemność przestrzeni bagażowej furgonu, pozwala na różnorodną adaptację wnętrza, np. wariant dwukomorowy z przedziałem na wyroby cukiernicze wyposażonym w agregat chłodniczy oraz przedział na pieczywo z wywietrznikiem piekarniczym.Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.